V roku 2018 som vyšla z komfortnej zóny

31. 12. 2018 | zdieľania z kroniky

Vyšla som z komfortnej zóny, prekonala strach zo strápnenia sa a začala som orgnizovať prehliadky pre priateľov a ich priateľov. Vymýšľala som si témy, učila sa dejiny, študovala som množstvo publikácií a kníh. Objavovala som inšpiratívne osobnosti, o ktorých som začala písať blogy.

Opäť som ako dobrovoľníčka sprevádzala hostí počas podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad 2018. Tentokrát v Listovej záhrade a sama, celý víkend. Bola to úžasná a radostná skúsenosť.

Bol to najviac zlomový rok v mojom živote. Neustále som o sebe pochybovala, avšak cítila som , že robím to, čo milujem.

Bavilo ma učiť sa, sumarizovať si nové poznatky a informácie. S nadšením som o všetkom rozprávala každému, kto bol ochotný počúvať.

FOTO: Katarína Králiková

S mojou najlepšou priateľkou z detstva.

Zároveň som sa priam vyžívala v písaní blogov o inšpiratívnych osobnostiach. Tak veľa som sa naučila. A pritom som si bola istá, že stále viem málo. Keby som mohla, učím sa v kuse. Lenže, chcela som byť aj naďalej i manželkou, mamou, dcérou, sestrou, priateľkou…

jazyková korektúra

Text neprešiel jazykovou korektúrou. Citácie v texte sú v pôvodnom znení, s dobovou štylistikou a gramatikou. Ak nájdete chybu, prosím, napíšte mi na info@katarinakralikova.sk. Rada ju opravím.
i

zdroje

Moje ♥ a ©

Čo Vás zaujalo?

Ďakujem za Váš názor, dojem a komentár.

0 komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

tvorím písaním

Sprevádzam dejinami od roku 2017. Avšak, píšem, odkedy som sa naučila písať. Rada som písala slohové práce v škole. Aj listy. Neskôr ma bavilo písať seminárne práce. Nuž a nedávno som objavila čaro písania blogov. Pomáha mi to učiť sa históriu.

Publikovať texty o historických faktoch je veľká zodpovednosť. Človek by si mal overiť všetko, čo zistí. Dokonca cez viaceré zdroje. Písanie tak trvá dlhšie. Ale baví ma to. Vidím zmysel v tejto forme učenia.

Chcem v tom pokračovať a deliť sa o svoje poznatky s vami, čitateľkami a čitateľmi. Verím, že takéto spoznávanie dejín má zmysel pre mňa aj pre vás.

novinky e-mailom

blogy  |  pripomenutia   |  informácie