spolu pracovať je radosť

Rada spolupracujem s ľuďmi, ktorí milujú svoju profesiu. Občas mám sklony k workoholizmu, ale už som dosť veľká na to, aby som si ustrážila hranice.

Viem, čo nechcem a aj to, čo chcem – je toho veľa a patrí tu aj moja chuť spolupracovať. Ak vás zaujímajú moje možnosti a ponuka – ste tu správne.

Vitajte.

l

tvorba článkov

Máte záujem o vzájomné prelinkovanie vašich a mojich článkov? Prípadne ocenite, ak napíšem originálne texty pre váš web, noviny, časopis? Priemerná hodnota môjho času na napísanie textu v rozsahu 700 slov, t. z. jedna A4 je 25 € pri naštudovaní a použití 3 – 5 rôznych zdrojov.

Za pokus nič nedáme, pokojne sa mi ozvite a dohodneme sa: info@katarinakralikova.sk.

prehliadky na želanie

Robím prehliadky pre deti, pre firmy, pre rodiny, pre seniorov, pre školy a pre zmiešané skupiny.

Základná prehliadka Bratislavy trvá 60 minút a stojí 30 €. K tomu si môžete prikúpiť ďalšie 3 rôzne okruhy a/ alebo prehliadku na Bratislavskom hrade. Rada vám tiež urobím prehliadku na mieru.

cenník a ponuka prehliadok

Z

Všeobecné obchodné podmienky

Úplne v pohode mi napíšte na info@katarinakralikova.sk alebo mi zavolajte na 0915546132 alebo mi pošlite správu cez Messanger.

Nemusíme riešiť žiadne formality. Jednoducho si dohodneme termín, čas od-do, Vy dáte mi vedieť pre koho (počet dospelých a detí + vek a pohlavie detí).

Ja vám poviem cenu, ak budete požadovať niečo mimo cenníka a žiadne komplikované objednávky netreba.

Ale, ak chcete … tu sú aj formálne Všeobecné obchodné podmienky.

referencie

Sú subjektívne, vychádzajú zo skúsenosti, ktorú každý môže vnímať inak. Napriek tomu sú referencie dôležité. Pre mňa i pre vás. Mne pomáhajú zlepšovať sa, vám sa rozhodnúť. Pozrite, čo o mne súdia iní.

ochrana osobných údajov | GDPR

Vaše osobné údaje, teda e-mailová adresa a z nej IP adresa, sú pre mňa pokladom. Chránim ho ako oko v hlave. Uschované sú v mojom zaheslovanom notebooku, v zaheslovanej databáze. Všetko v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a pravidlami GDPR.